BİYOFREKANS İLE ELEKTRİK TERAPİ

Olumsuz duygu ve düşüncelerin organların titreşimini bozarak hastalıklara yol açtığını iddia eden İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Erkan Sarıyıldız, “İnsan bedeni frekanslardan oluşuyor. Frekans ayarlarıyla oynayarak hastalıkların iyileştirilmesi mümkün” diyor. Sarıyıldız, klasik tıbbın yanı sıra hastalarında SCIO Biyofrekans Terapi yöntemini de kullanıyor.

ERKAN sarıyıldız1

ÜRÜN DİRİER

Dr. Erkan Sarıyıldız’a göre iç ve dış etkenler zaman içerisinde frekans ayarlarımızı bozarak hücresel yıkıma sebep oluyor. Kurban hissetme, sevilmeye layık olmadığını düşünme ve değersiz hissetme gibi duygu ve düşünceler uzun süre aşılamadığında bedenselleşerek hastalık haline geliyor. Örneğin kendini ifade etme sorunu yaşayan, kendini yeterince dışa vuramayan insanlarda tiroid hastalıkları sık görülüyor. Hayata dair olumsuz kodları çok olan insanlarda migren görülüyor. Sevildiğine inanmayanlarda, sevilmeye layık olmadığını düşünenlerde, sevgi açlığı olanlarda kalp hastalıkları yaygın. Hayatta kendini kurban rolünde hisseden, hayatından hoşnutsuz olanlarda mide ve bağırsak sorunları, öfkesini içine atanlarda hassas bağırsak sendromu, geleceğe ait güvensiz hisseden ve ilerleme korkusu duyanlarda da hareket sistemi hastalıkları ortaya çıkıyor. Toksik duygular, acı veren duygular böbrek sorunlarına yol açıyor.

İnsan vücudu elektrik ağından oluşuyor

Biyofizikçi Alman doktor Fritz Albert Popp, bütün canlı hücrelerin ışık saçtığı ve ışığın kaynağının DNA olduğuna dair bir makale yayınlamıştı. Makaleye göre DNA birden çok frekans yayınlıyordu. Dr. Raymond Rife ise belli frekansları kullanarak virüs ve bakterilerin yok edilebildiğini bulmuştu. Nikola Tesla insan vücudunun yaydığı frekansları, dış frekanslardan yalıtabildiğimizde hastalıklara karşı büyük bir direnç geliştireceğimizi savunuyordu. İsveçli radyolog Bjorn Nordenstrom, bir tümörün içine bir elektrot yerleştirip doğru akım verildiğinde tümörün eridiğini test etmişti. Dr. Robert O. Becker ise “The Body Electric” adlı kitabında insan vücudunun elektriksel frekanslarını ortaya koydu. Araştırmalar her canlının bir frekansa sahip olduğunu ve dahası hepimizin çevremizdeki frekanslardan etkilendiğini gösteriyor. Amerikalı doktor Bruce Tainio insanların ve gıdaların biyofrekanslarını ölçmüştü. Buna göre sağlıklı bir insan vücudunun 62-68 MHz’lik bir frekans aralığı var. Hastalık ve rahatsızlıklar 58 MHz’de baş gösteriyor. Olumsuz düşüncelerin insan frekansını 12 MHz kadar düşürdüğü, olumlu düşüncelerin, gül ve günlük esansının frekansı 10 MHz kadar yükselttiği de araştırmalarla tespit edildi. Dua ise frekansı 15 MHz kadar yükseltiyor.

Tansiyon ve şekerimden eser kalmadı

Dr. Sarıyıldız, SCIO Biyofrekans Terapi yöntemini şöyle anlatıyor: Bedene 12 bin ayrı frekans göndererek geri dönen tepkilere göre hastalıkları, genetik yatkınlıkları, alerjileri, asit-baz dengesini, hormonal bozuklukları ve hastanın ruh halini analiz ediyoruz. Bu cihazın ilk prototipi NASA’da geliştirildi. Uzayda hastalanırlarsa diye astronotların kullanması için. Şimdi çok geliştirilmiş. Tüm dünyada kullanılıyor ancak ilaç tröstlerinin baskısından dolayı genele yayılamıyor maalesef. Sadece Güney Amerika ve Avustralya’da genel sağlık sistemi kapsamına alınmış durumda. Hatta Çin Olimpiyat takımı da bu teknolojiyi kullanıyor. Sporcunun istenen düzeyde kas kitle gelişimi ve kondüsyonu frekanslarla sağlanabiliyor. Benim de tansiyon ve şeker başlangıcım vardı. Artık yok. Hatta bir seferinde gripte bile denedim. 15 dakika için de gripten eser kalmadı.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s